ANALYTIKA

Analytika je snad to nejdůležitější co Vám nesmí chybět. Máte o vašich návštěvnících veškerá data? Víte vše o jejich chování na Vašich webech?

Zajistím kompletní zprovoznění veškerého sběru dat o návštěvnících Vašich webů nebo sociálních sítí. Nastavím měření konverzí, propojím s Google Ads a Sklik. Budete mít možnost cílit reklamy na nové návštěvníky podobným těm, kteří už vás navštěvují, nebo můžete tvořit remarketingové reklamy a pronásledovat tak návštěvníky vašich webů následnou cílenou reklamou. Dokážete zjistit odkud Váš návštěvník přišel, kudy webem procházel, kdy web opustil a jestli splnil Vámi požadovaný cíl. Je možno zjistit opravdu cokoliv. Pohlaví, věk, lokalitu, zájmy, chování, zařízení a mnoho dalšího. Jsem schopen zajistit obrazový záznam chování návštěvníka na Vašem webu a dle toho navrhnout úpravu webu.

Nabízím vám pravidelný kompletní souhrn analytiky a případné vysvětlení co je v pořádku a co lze změnit a jak. Naučím Vás číst data v Google Analytics, nastavím a vysvětlím vám štítkování, ať máte kompletní přehled odkud návštěvník přišel. Můžu vám nastavit kompletní oštítkování a sledování akcí na Vašem webu (stisknutí tlačítka, odeslání formuláře, scrollování, kontaktování atd.).

Ozvěte se mi a nezávazně si popovídáme o možnostech, které Vám mohu nabídnout. 

Neváhejte a kontaktujte mě pro nezávaznou schůzku.

Individual

CZK3000
Implementace GTM
Implementace Google Analytics
Implementace Facebook Pixel
Konzultace

Standart

CZK5000
Implementace GTM
Implementace Google Analytics
Implementace Facebook Pixel
Zaškolení čtení dat z GA
Základní štítky událostí na webu
Konzultace

Pro

CZK9000+
SEO
Implementace GTM
Implementace Google Analytics
Implementace Facebook Pixel
Implementace GAds
Implementace Sklik
Zaškolení čtení z GA
Štítky událostí na webu
Štítky událostí (mail, Fb, odkazy)
Optimalizace
Konzultace

Těším se
na spolupráci.

S čím vám mohu pomoci?

Poptávkový formulář