SPRÁVA SOCIÁLNÍCH SÍTÍ

Umíte Facebook a Instagram využívat naplno?

Sám jsem poznal jaké to je starat se o svou práci a zároveň být online a živit sociální sítě obsahem a propagací. A ano, přiznávám, že je to velmi náročné. Proto se člověk musí soustředit na vedení firmy a tuto starost přenechat druhým a zkušeným.

V této oblasti mám již 8 let zkušeností a v zásadě mám za sebou i dost chyb, které mě ponaučily. Mám za sebou čerstvé aktuální školení sociálních sítí a snažím se stále zdokonalovat.

Ozvěte se mi a nezávazně si popovídáme o možnostech, které nyní máte. Společně uděláme rozbor Vaši nynější situace a tím zjistíme zdali najdeme tu správnou cestu jak oslovit Vaše budoucí klienty.

Postarám se o Váš obsah na sociálních sítích, vytvoříme společně reklamy, které zaujmou a postarám se o to aby vše fungovalo, jak nejlépe to půjde.  

Neváhejte a kontaktujte mě pro nezávaznou schůzku.

Posty

Vytvářím příspěvky, ankety, články a různý obsah k tématu Vaší značky.

Photo & Video

Navrhnu design, kterým obohatíme Vaši síť a Vaše příspěvky. Zajistím grafické i video podklady pro příspěvky, reklamy i stories.

PPC

Budeme uživatele nejen sbírat reklamou a organikou, ale udělám i remarketing a zacílíme na ty správné uživatele.

Analytika

Kompletní analýza uživatelů navštěvující Vaše sociální sítě a následné návštěvy a chování na vašem webu.

SPRÁVA SOCIÁLNÍCH SÍTÍ je o kompletním zajištění správného obsahu, funkčnosti a perfektního zacílení na ty správné uživatele. 

Společně si projdeme nynější stav Vašich sociálních sítí. Následně Vám nabídnu strategii, která bude pro vás nejvhodnější. Popřípadě poradím, kde děláte chyby.

Facebook i Instagram propojím s Vašim webem pro správnou funkčnost a získání maximálních hodnot naší společné spolupráce a to vše vlijeme do Google Analytics. Vyhodnocování výsledků je potřeba nejen ve Facebooku a Instagramu, ale hlavně i v Google analytics, abychom zjistili splnění cílů našeho záměru. Je potřeba vyhodnocovat veškerou aktivitu uživatelů. 

Jak vše bude hotovo a připraveno, tak si společně sestavíme plán obsahu Vašich sítí a následně se zaměříme na propagaci. Nastavím reklamu, dle Vašich požadavků na splněné cíle a budeme oslovovat nové zákazníky jak cílením na ty správné uživatele, tak i remarketingem, kdy oslovíme uživatele, kteří přišli do nějaké interakce s Vaši značkou.

Sociální síť by se neměla podceňovat, protože v dnešní době tvoří většinou tu nejsilnější část při vyhodnocení splněných cílů.

Vše budu průběžně vyhodnocovat analýzou nasbíraných dat a dle toho vyladíme nejen obsah a reklamy, ale najdeme společnou cestu, jak z těchto aktivit získat co největší přínos.

Je to cesta trnitá, protože obsah na sociálních sítích vzrůstá a neplacený obsah firem klesá, takže je potřeba do toho opravdu šlápnout. Ozvěte se mi na nezávaznou schůzku a snad najdeme to správné řešení právě pro Vás.

Nastavení

CZK3500
Nastavení Fb, Instagram Firemní profil
Facebook Business
Facebook Pixel na web
Google analytics
Nastavení firemního profilu
Konzultace

Individuální Školení

CZK4000+cestovní náhrady
Facebook firemní profil
Instagram firemní profil
Reklamní kampaně
Typy příspěvků
Štítkování
Analytika
Konzultace
fb
ig
FAds
FA
GA

Těším se
na spolupráci.

S čím vám mohu pomoci?

Poptávkový formulář